Fotokursy

Agencja Fotograficzna Linkforma

Agencja Fotograficzna Linkforma rozpoczęła działalność w 2003 roku. Założona przez osoby, dla których fotografia jest nie tylko sposobem na życie, ale przede wszystkim pasją. Nieustannie się rozwija poszukując nowych inspiracji oraz odpowiadając na potrzeby czasu. Lubimy pracować z ludźmi; jesteśmy otwarci na ich oczekiwania i odpowiadamy na indywidualne potrzeby.

Celem naszej działalności szkoleniowej jest podniesienie świadomości fotograficznej, jak również przygotowanie np. do podjęcia nauki w wyższych szkołach artystycznych. Dzięki naszym kursom można uzyskać wiedzę niezbędną do rozpoczęcia pracy jako zawodowy fotograf, podnieść swoje kwalifikacje, zaś dzięki certyfikatowi ukończenia można pozyskać dotacje na rozwój własnej działalności gospodarczej.

Fotografia może uwieźć i można się w niej zakochać. Z własnego doświadczenia wiemy, że jest to miłość z wzajemnością. Trzeba tylko chcieć wyjść poza schemat codziennego postrzegania rzeczywistości i odważyć się spojrzeć głębiej, bardziej kreatywnie. Tak patrzą ludzie tworzący Agencję Fotograficzną Linkforma. Takiego spojrzenia chcemy uczyć tych, którzy przyjdą do nas, by wspólnie z nami poznawać tajemnice fotografii.

"PATRZEĆ BY WIDZIEĆ" - bez względu na to, czy jest to szkolenie fotograficzne, warsztat dla zaawansowanych, plener, czy fotoekspedycja, zależy nam, aby osoby, które do nas przychodzą zyskały wrażliwość fotograficznego spojrzenia.

Dzielimy się własnym doświadczeniem i podpowiadamy jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach fotograficznych. Tutaj cieszymy się z każdego, nawet najmniejszego postępu uczących się osób, świętujemy sukcesy naszych absolwentów i dopingujemy tych, którzy przygodę z fotografią przekształcają w swój zawód. Dla nas fotografia jest nie tylko sposobem na życie i pasją, ale także przestrzenią, w której poprzez to, że "uczymy patrzeć by widzieć", doświadczamy fotografii w najpiękniejszym - ludzkim wydaniu".

FB