Fotokursy

Profesjonalne Szkolenia z Fotografii

 Chcesz wiedzieć jak sprawić, by każde Twoje zdjęcie zachwyciło odbiorcę

Uczymy patrzeć by widzieć

Zapraszamy na szkolenia fotograficzne

Fotografia wymaga zarówno wrażliwosci artystycznej jak i wiedzy technicznej. Bez umiejętności korzystania ze sprzętu fotograficznego, nawet najlepszych pomysłów nie uda się nam zrealizować. Wybór ustwień aparatu, obiektywu, zastosowane filtry, oświetlenie, itp. mają ogromny wpływ na estetykę obrazu.

Proponujemy Ci szkolenia, dzięki którym nauczysz się wykonywać dobrze naświetlone i poprawnie skomponowane zdjęcia, zachować nastrój chwili, uchwycić i oddać emocje. W naszej ofercie znajdziesz kilka kursów różniących się do siebie zakresem materiału i czasem trwania.

Kurs Weekend z fotografią  to bardzo intensywne 16.godzinne szkolenie, w czasie którego kursanci uzyskują dużą dawkę wiedzy, niezbędnej do dalszego rozwoju swojej pasji. W czasie zajęć proponujemy kilka ćwiczeń fotograficznych, dzięki którym zagadnienia teoretyczne możemy sprawdzić w praktyce. Większość zadań fotograficznych jest przeznaczonych do samodzielnego wykonania w dogodnym dla siebie czasie. W ciągu roku można skorzystać z darmowej konsultacji, podczas której zostaną wyjaśnione problemy, rozwiane wątpliwości, padną odpowiedzi na pytania, itp. Kurs kierowany jest przede wszystkim do początkujących fotografów.

Miesięczne szkolenie obejmuje swoim programem zakres szkolenia weekendowego, pogłębiony o portret i wyjazd plenerowy. Zdobywanie umiejętności fotograficznych rozłożone jest w czasie i daje prowadzącym większą możliwość obserwacji rozwoju uczestników. Trzeba być przygotowanym na prace domowe! 

Czteromiesięczny Kurs Fotografii Cyfrowej polecamy przede wszystkim ambitnym adeptom fotografii, którzy są w stanie znaleźć czas w ciągu tygodnia zarówno na naukę zasad fotografowania podczas zajęć, jak i na indywidualną pracę z aparatem. Zakres wiedzy proponowanej na kursie obejmuje większość zagadnień niezbędnych fotografowi cyfrowemu zarówno do ambitnego amatorstwa, jak również do podjęcia wyzwania stania się fotografem zawodowym.

Po kursach nie pozostawiamy naszych kursantów samych sobie. proponujemy szereg warsztatów i wyjazdów plenerowycch, które pomogą w dalszym rozwijaniu swoich umiejętności fotograficznych. Organizujemy również konkursy i wystawy.

Natomiast dla zapracowanych w ciągu roku, proponujemy kursy wakacyjne, stacjonarne i wyjazdowe, jedno- i kilkudniowe.

Jeśli nie możesz wziąć udziału w wyznaczonych terminach, a chcesz pogłębić swoją wiedzę fotograficzną, skorzystać z porad przy kupieniu sprzętu, poddać ocenie swoje portfolio, dowiedzieć się więcej tylko o jednej konkretnej dziedzinie fotografii, bądź też... nie lubisz tłumu - skontaktuj się z nami, zaproponujemy szkolenie indywidualne, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości czasowych.

Profesjonalne kursy fotograficzne w Lublinie, Warszawie, Tarnobrzegu, Gdańsku.

 

Kurs Fotografii Cyfrowej:

trzymiesięczny

weekendowy

jednodniowy

ekspresowy

 

 

 

     
FB