Fotokursy

Warsztaty Fotograficzne

Na proponowanych przez nas warsztatach przede wszystkim fotografujemy. Teoria omawiana jest na podstawie wykonanego podczas szkolenia materiału fotograficznego oraz w jako porady w trakcie zajęć. Poza praktyczną nauką wyboru parametrów ekspozycji, "Uczymy patrzeć by widzieć"; jak dostrzec coś ciekawego, jak ciekawie skomponować i pokazać to, co widzimy przez obiektyw oraz jakich metod użyć żeby oddać nastrój, uczucie, ulotność niezwykłej chwili.

Podczas warsztatów posiadanie aparatu fotograficznego jest obowiązkowe. Jednak bez względu na to, czy dysponujesz lustrzanką czy kompaktem, zdobyta na naszych warsztatach wiedza oraz obycie z fotografowaniem, pozwoli Ci na robienie dobrych zdjęć każdym aparatem.

Promujemy fotografię kreatywną, stąd podczas warsztatów uczymy wnikliwego postrzegania oraz prowokujemy do twórczego myślenia.

W ramach naszej oferty realizujemy kilka wariantów warsztatów. Proponujemy szkolenia ogólnofotograficzne oraz tematyczne (krajobraz, architektura, akt artystyczny, fotografujący rodzice i wiele innych), a także spotkania z fotografami dużego formatu.

 

Warsztaty z mistrzami fotografii

Fotografia Portretowa 

Strobist off camera lighting

Foto Mama

 

 

 

 

     
FB